FacebookTwitter
Pin It

Nākošā simtgade sākas tagad

Autors Biedrība KAPO. Posted in Ziņas

2018.gada 19.novembrī, uzreiz pēc Latvijas 100gades nosvinēšanas, Kalnienas tautas nama pulcējās 20 dažādu paaudžu iedzīvotāji, lai pārrunātu, kas Kalnienā šobrīd ir svarīgs, kas ļautu Kalnienai augt un attīstīties, kas darītu esošos vietējos iedzīvotājus vēl laimīgākus būt šeit.

Pēc esošās situācijas un aptaujas rezultātu prezentēšanas notika darbs 4 grupās (katram foruma dalībniekam bija iespēja izteikties visās tēmās) - tēmās, kas jau iepriekšējos forumos bija izvirzīti kā prioritātes:

Aicinām piedalīties aptaujā!

Autors Biedrība KAPO. Posted in Ziņas

Biedrība KAPO, realizējot projektu "5 pēc 100", kuru finansiāli atbalsta Valmieras novada fonds un Kultūras ministrija, veic Kalnienas iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu iedzīvotāju apmierinātību ar dzīvi Kalnienā, kā arī apkopotu vajadzības un vēlmes. Aicinām atbildēt uz jautājumiem!

Aptaujas anketa šeit

 

Projektu "5 pēc 100" finansiāli atbalsta Valmieras novada fonds un Kultūras ministrija

Esi vesels un stiprs!

Autors Biedrība KAPO. Posted in Ziņas

Biedrība KAPO ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu šī gada vasarā realizēja projektu "Vesels un stiprs", kā rezultātā ir uzstādīti vingrošanas stieņi pie multifunkcionāla sporta laukuma un labiekārtota teritorija ar soliņu un atkritumu urnu. Projekta laikā notika arī vingrošanas treniņi, kurus varīja Oskars no biedrības "Gulces Gēns". Vingrošanas vieta radīta ikvienam, kas vēlas uzlabot un stiprināt savu veselību un fizisko formu.

 

Projekts realizēts ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

Jaunas iespējas Kalnienā

Autors Biedrība KAPO. Posted in Ziņas

Spītējot neprognozētiem laika apstākļiem, biedrībai KAPO ir izdevies realizēt divus projektus, kas uzlabo Kalnienas iedzīvotāju dzīves kvalitāti un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Kalnienā izveidots Multifunkcionāls sporta laukums (proj.nr. 16-07-AL05-A019.2201-000023), kurā ikviens Kalnienas un novada iedzīvotājs aicināts veselīgi un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, tādejādi uzlabojot savu veselību un fizisko formu. Sporta laukumā ir iespēja spēlēt volejbolu, basketbolu, futbolu, florbolu, tenisu. Laukumā attiecīgi iezīmētas sporta veidu laukumu līnijas, izvietoti vārti, grozi, tīkls. Laukumu jau ir iecienījuši Kalnienas sporta draugi, kas vasaras mēnešos Kalnienas tautas namu volejbola spēlēšanai nomainījuši uz multifunkcionālo sporta laukumu. Tādā veidā tika arī pārbaudītas sporta laukuma iespējas. Pozitīvas atsauksmes saņemtas arī no Kalnienas vecmāmiņām, jo ir vieta, kur kopīgi ar mazbērniem, kas vasarā atbraukuši uz laukiem, pavadīt laiku. Lai demonstrētu Multifunkcionālā sporta laukuma iespējas, biedrība “KAPO” 25.augusta pēcpusdienā organizēja “Multifunkcionālā sporta laukuma atklāšanas turnīru”. Turnīrā, kaut arī lija lietus “kā ar spaiņiem”, piedalījās sešas komandas no dažādām Gulbenes novada vietām un sacentās volejbolā, basketbolā un mini futbolā. Uzvarētāji tika noskaidroti jau mazā tumsiņā.

Grozījumi SIA “Gulbenes autobuss” apkalpotajos reģionālās vietējās nozīmes maršrutos. Spēkā no 2017.gada 1.septembra

Autors Biedrība KAPO. Posted in Ziņas

SIA “Gulbenes autobuss” informē par grozījumiem apkalpotajos reģionālās vietējās nozīmes maršrutos. Izmaiņas stājas spēkā no 2017.gada 1.septembra.

  • Maršrutā Gulbene  Stāmeriena – Kalniena (caur Nagleni) tiek slēgti esošie reisi, bet atklāti jauni ar galapunktu Stāmerienas skola. Uz Stāmerienas skolu kursēs plkst.07.40 – 08.10, atpakaļ plkst. 08.15-08.45, uz Stāmerienas skolu plkst.15.30-16.00, atpakaļ plkst.16.05-16.35. Šie reisi kursēs mācību laikā no pirmdienas līdz piektdienai, bet skolēnu brīvdienās kursēs tikai pirmdienās, trešdienās, piektdienās.
  • Maršrutā Gulbene – Stāmeriena - Kalniena (caur Zeltaleju) tiek slēgts reiss plkst.05.55 no Gulbenes AO un atklāts reiss plkst.06.55 no Gulbenes AO ar izpildi no pirmdienas līdz piektdienai. Slēgts reiss plkst.06.40 no Kalnienas un atklāts reiss plkst.7.40 no Kalnienas ar izpildi no pirmdienas līdz piektdienai.
Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

SIF EEZ graf el2

Projekts "Nākotne Kalnienā", līguma nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/1/V/025 Projektu finansiāli atbalsta Islande Lihtenšteina un Norvēģija.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība KAPO.

Premium Templates