FacebookTwitter
Pin It
 • Spītējot neprognozētiem laika apstākļiem, biedrībai KAPO ir izdevies realizēt divus projektus, kas uzlabo Kalnienas iedzīvotāju dzīves kvalitāti un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

  Kalnienā izveidots Multifunkcionāls sporta laukums (proj.nr. 16-07-AL05-A019.2201-000023), kurā ikviens Kalnienas un novada iedzīvotājs aicināts veselīgi un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, tādejādi uzlabojot savu veselību un fizisko formu. Sporta laukumā ir iespēja spēlēt volejbolu, basketbolu, futbolu, florbolu, tenisu. Laukumā attiecīgi iezīmētas sporta veidu laukumu līnijas, izvietoti vārti, grozi, tīkls. Laukumu jau ir iecienījuši Kalnienas sporta draugi, kas vasaras mēnešos Kalnienas tautas namu volejbola spēlēšanai nomainījuši uz multifunkcionālo sporta laukumu. Tādā veidā tika arī pārbaudītas sporta laukuma iespējas. Pozitīvas atsauksmes saņemtas arī no Kalnienas vecmāmiņām, jo ir vieta, kur kopīgi ar mazbērniem, kas vasarā atbraukuši uz laukiem, pavadīt laiku. Lai demonstrētu Multifunkcionālā sporta laukuma iespējas, biedrība “KAPO” 25.augusta pēcpusdienā organizēja “Multifunkcionālā sporta laukuma atklāšanas turnīru”. Turnīrā, kaut arī lija lietus “kā ar spaiņiem”, piedalījās sešas komandas no dažādām Gulbenes novada vietām un sacentās volejbolā, basketbolā un mini futbolā. Uzvarētāji tika noskaidroti jau mazā tumsiņā.

 • Realizējot projektuKalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem – 2” (nr.16-07-AL05-A019.2202-000013), Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros, biedrība "KAPO" veic iepirkumu dīķa veidošanai un teritorijas labiekārtošanai Kalnienas ciemā.

  Interesenti tiek aicināti iepazīties ar pievienotajiem dokumentiem un izteikt savus piedāvājumus būvdarbu veikšanai:

  Cenu aptaujas tehniskā specifikācija

  Dīķa pārbūves specifikācija

  Paskaidrojuma raksts

  Shēmas (1), (2)

  Obligāta objekta apskate, sazinoties ar Jāni Barinski pa tālr.26467459

  Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 06.03.2016 16:00

  Jautājumu gadījumā interesēties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 26467459

 • Ievērojot Kalnienas iedzīvotāju vēlmes un vajadzības, kas tika noskaidrotas gan aptaujā, gan Iedzīvotāju forumā, biedrība “KAPO” šī gada maijā sagatavoja un iesniedza 2 projektus biedrības “SATEKA” organizētajā projektu pieteikumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”. Rezultātā abi projekti jūnijā nonāca Lauku atbalsta dienestā (LAD) tālākai izvērtēšanai, bet septembrī biedrība “KAPO” saņēma vēstuli, ka abi projekti ir atbalstīti. Projektu realizēšana uz pašrisku sākās jau jūnijā, kad tika uzsākti priekšdarbi, lai projektu ieviešana, apstiprināšanas gadījumā, būtu bez aizķeršanās.

 • Projekts "Multifunkcionāla sporta laukuma izveide Kalnienā"

  Projekta Nr. 16-07-AL05-A019.2201-000023

  Mērkis: Nodrošināt veselīga un aktīva brīvā laika dabā pavadīšanas iespējas ik vienam Kalnienas un novada iedzīvotājiem, veicinot veselības un fiziskas formas uzlabošanos.

  Projeketu realizē biedrība KAPO

  Saistītie raksti un publicitāte:

  Cenu aptauja Kalnienas sporta laukuma būvniecībai

  Uzsākta divu projektu realizācija

  Uzsākta divu projektu realizācija/ Gulbenes novada pašvaldības informatīvais izdevums Nr.85, 19.10.2016

  Kalnienā rok

  Foto 27.03.2017

  Foto albūms "FOTOkross 2017"

  Fotokrosā iepazīst Kalnienas apkārtni// laikraksts "Dzirkstele", 26.09.2017

  Trāpi mērķī! /Gulbenes novada pašvaldības informatīvais izdevums Nr.100, 27.09.2017, 1.lpp.

  Afiša par atbalsta pasākumu

  Foto 19.06.2018 

  Google maps izveidota laukuma norāde

  Jaunas iespējas Kalnienā 22.08.2018

   

  Projekta „Multifunkcionāla sporta laukuma izveide Kalnienā” kopējās izmaksas ir EUR 24 992,61, no kurām 90% finansēja ELFLA, bet 10% Gulbenes novada dome.

  Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

  logoSateka26f logo02

   

 • Projekts "Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem - 2"

  Projekta Nr.16-07-AL05-A019.2202-000013

  Mērķis: Turpināt publiski pieejamas teritorijas Kalnienas ciematā sakārtošanu, veidojot drošu, patīkamu un pieejamu rekreatīvo zonu, gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

  Projektu realizē biedrība KAPO

  Saistītie raksti:

  Cenu aptauja dīķa veidošanai un teritorijas labiekārtošanai Kalnienā

  Uzākta divu projektu realizācija

  Uzsākta divu projektu realizācija/ Gulbenes novada pašvaldības informatīvais izdevums Nr.85, 19.10.2016

  Kalnienā rok

  Foto albūms "FOTOKross 2017"

  Fotokrosā iepazīst Kalnienas apkārtni// laikraksts "Dzirkstele", 26.09.2017

  Trāpi mērķī! /Gulbenes novada pašvaldības informatīvais izdevums Nr.100, 27.09.2017, 1.lpp.

  Jaunas iespējas Kalnienā 22.08.2018 

   

  Projekta „Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem - 2” kopējās izmaksas ir EUR 24981,77, no kurām 90% finansēja ELFLA, bet 10% Gulbenes novada dome.

  Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

  logoSateka  

   

 • Nemanot pagājuši divarpus gadi, kad biedrībai KAPO tika dota iespēja realizēt Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) finanšu instrumenta NVO darbības atbalsta programmas projektu “Nākotne Kalnienā” (nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/V/1/025). Darbības programmas mērķis bija aktivizēt kalnieniešus un uzturēt aktivitātes Kalnienā ilgtermiņā, lai veicinātu līdzdalību un pilsoniskas sabiedrības veidošanos, kā arī saglabātu lauku apdzīvotību.

  Sis projekts biedrībai ir devis plašu pieredzi, gan kā realizēt tik apjomīgu projektu ar daudz un dažādām aktivitātēm, gan darbā ar vietējiem iedzīvotājiem. Nu biedrībai ir telpas, kur tiek organizētas dažādas apmācības un tikšanās, 2014.gadā notika pirmie Kalnienas svētki, notiek dažādi pasākumi bērniem un jauniešiem, vides sakopšanai, ģimeņu kopā būšanai un vietējās vēstures izzinaāšanai. Izveidota Kalnienas Ziņu lapa un interneta vietne www.kalniena.lv, bet aktīvaka informācijas aprite notiek sociālajos tīklos, (www.facebook.com/kalniena).

 • DSC 1379

  Kalnienā pavasaris sākas ar satikšanos. Kad mazais asniņš satiekas ar lielo pasauli, kad cīcuļa dziesma satiekas ar sauli, kad strautiņš izlauz ceļu caur ledu, lai satiktu lielo jūru. Jā, tad Kalnienā sākas pavasaris. Kad lieli un mazi, dziedojoši un dejojoši, tuvi un tāli satiekas Kalnienas tautas namā uz Ģimeņu jeb Paaudžu vakaru.

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

SIF EEZ graf el2

Projekts "Nākotne Kalnienā", līguma nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/1/V/025 Projektu finansiāli atbalsta Islande Lihtenšteina un Norvēģija.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība KAPO.

Premium Templates