FacebookTwitter
Pin It
 • Nu jau mēnesis pagājis, kopš 5 jaunieši no Latvijas (3 no Kalnienas: Līga, Renāte un Salvis) ir atgriezušies no saulainās Portugāles, kur izmantojot ERASMUS+ jauniešu apmaiņas projektu, izmantoja iespēju iepazīt citu valsti, kultūras un paši sevi. Projektu realizēja portugāļu organizācija "Agora", bet biedrība KAPO bija Latvijas sadarbības partneris.

  Projektā "WAVE 2: Surfing for Environment, Sustainability and Health in the Atlantic Ocean" no 26.jūnija līdz 5.jūlijam piedalījās 35 jaunieši no 7 valstīm (Portugāles, Latvijas, Igaunijas, Slovākijas, Slovēnijas, Rumānijas un Ungārijas). Projekts notika Atlantijas okeāna krastā, nelielajā São Jacinto, kas atrodas Aveiro pašvaldībā. Projekta mērķis bija veicinat aktīvu un atbildīgu jauniešu iesaistīšanos veselīgā dzīvesveidā, sportojot, cienot vidi un veidojot izpratni par veselīgu  uzturu. Visas ceļošanas, dzīvošanas, ēšanas un aktivitāšu izmaksas tika segtas no projekta līdzekļiem. Elektroniska brošūra par projekta rezultātiem pieejama šeit: WAVE2

  Ieskats projekta norisē no Līgas puses (foto no www.facebook.com/agoraaveiro):

 • Šī gada septembrī biedrība KAPO  pabeidza īstenot Leader projektu „Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot vides un dzīves kvalitāti iedzīvotājiem” (projekta Nr. 13-07-LL05-L413203-000002). Rezultātā Kalniena ir ieguvusi vēl vienu sakārtotu „stūrīti” par kuru ir prieks gan Kalnienas iedzīvotājiem, gan viesiem.

 • Šodien atgriezīsimies atmiņās par laiku no 22. līdz 29.septembrim. Atgriezīsimies šajā laikā sakarā ar projektu Fakebook Lietuvā.
  No Latvijas šajā projektā piedalījās 12 dalībnieki – Līga Stībele, Agita Smirnova, Mārtiņš Ručevskis (no Gulbenes), Toms Girnis, Kārlis Kaminskis (no Lejasciema), Evija Šmoteka, Amanda Sproģe (no Rīgas), Edvīns Vecvērdiņš, Diāna Jākobsone (no Lizuma), Edijs Miezītis (no Stāķiem), Santis Krilovs un mūsu līdere Inga Lapse (no Kalnienas).
  Pirmā projekta diena sākās ļoti agri, ar braucienu uz Rīgu un pēc tam ar braucienu uz Viļņu. Lietuvā mūs jau sagaidīja projekta vadītāja, lai vestu uz mūsu nedēļas „mājām”. Iebraucot kempinga teritorijā, mūs sagaidīja lietuviešu grupa, kura mums bija sagatavojusi sagaidīšanas dziesmu un deju. Pēc kārtīgas sasveicināšanās mūs veda uz mājiņu, lai varētu iekārtoties. Mājiņa bija sadalīta divās daļās: puišu pusē un meiteņu pusē. Pēc iekārtošanās mūs paēdināja un aicināja uz aktivitātēm.

 • Uzaicinājums iesniegt piedāvājumu

  Finansējuma saņēmējs: Biedrība "KAPO"

  Projekta Nr. 13-07-LL05-L413203-000002 "Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot vides un dzīves kvalitāti iedzīvotājiem"

  Adrese: "Dārzamāja" Kalniena, Gulbenes novads

  Kontaktpersona: Jānis Barinskis, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t: 26467459

  Iepirkuma priekšmeta apraksts:Meniķa rekonstrukcija un teritorijas labiekārtošana.

  Paredzamā līguma izpildes vieta: Kalnienas ciems

  Paredzamais līguma izpildes termiņš: līdz 2014. gada 15. jūlijs

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

SIF EEZ graf el2

Projekts "Nākotne Kalnienā", līguma nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/1/V/025 Projektu finansiāli atbalsta Islande Lihtenšteina un Norvēģija.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība KAPO.

Premium Templates