FacebookTwitter
Pin It

Jaunumi

  • Rotaļām starts Kalnienā
    Rotaļām starts Kalnienā
    Lasīt
  • Kalnienas karūsa 2022
    Kalnienas karūsa 2022

Kalnienas karūsa '22

Autors Biedrība KAPO on . Posted in Ziņas

Kalnienas iedzīvotāji un viesi aicināti 2022.gada 26.jūnijā izmēģināt savu laimi makšķerēšanas sacensībās "Kalnienas karūsa 2022" Kalnienas centra dīķī, kura atjaunošanas un labiekārtošanas darbi tika veikti projekta "Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem - 2"(projekta nr.16-07-AL05-A019.2202-000013) ar ELFLA un Gulbenes novada domes atbalstu.

Kalnienas karūsa 2022

Kalnienas ciema atklātais čempionāts makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri.

2022.gada 26.jūnijā, plkst.7:00

N O L I K U M S

1.Sacensību mērķis

1.1.Sacensības tiek organizētas, lai popularizētu makšķerēšanas sportu, kā veselīgu un aktīvu sporta veidu un lai noteiktu labākos sportistus šajā makšķerēšanas disciplīnā.

2.Sacensību laiks un vieta

2.1.Sacensības notiks Kalnienā, centra dīķī

2.2.Dalībnieku pulcēšanās un reģistrēšanās 2022. gada. 26. jūnijā plkst.6:50. Sacensību sākums plkst. 7.00. Sacensību beigas 10:00

2.3.Sacensību ilgums katram līdz 3 stundām.

2.4.Apbalvošana 10:30.

3. Sacensību dalībnieki

3.1.Sacensībās piedalās Kalnienas ciema iedzīvotāji un viesi. Sacensības notiek individuāli. Dalības ziedojums 5 EUR no personas: mērķim – Kalnienas centra uzturēšanai, kopšanai.

4.Sacensību vadība

4.1.Sacensības organizē un vada Biedrība “KAPO”

5.Sacensību sarīkošanas noteikumi

5.1.Sacensības notiek pēc makšķerēšanas sacensību noteikumiem un pilnā saskaņā ar Makšķerēšanas noteikumiem LR ūdenstilpēs.

5.2.Sacensību dalībnieki var paturēt noķertās zivis.

5.3.Zivis jāsaglabā dzīvas sīku acu uzglabājamos tīkliņos. Līdz svēršanai, zivju uzglabājamajiem tīkliņiem jāatrodas ūdenī.

5.4.Atļauts piebarot zivis. Barības sastāvdaļām jābūt ar dabisku izcelsmi, netiek atļautas sintētiskās piedevas.

5.5.Dalībnieks drīkst sagatavot jebkuru makšķeru skaitu, bet sacensībās drīkst makšķerēt vienlaikus tikai ar vienu makšķeri, kurai ir pludiņš, svariņš un viens vienžubura āķis.

5.6.Atļauts lietot jebkuras ēsmas, izņemot dzīvas un beigtas zivtiņas, kā arī zivju ikrus.

5.7. Ir aizliegts makšķerēt ar makšķeri, kura ar pludiņu vai bez tā ar smagiem svariņiem ir nogremdēta uz grunts, ar mormišku, ar vizuli, ar mākslīgajām mušiņām, ar sāniski piesietām pavadiņām.

5.8.Sacensību dalībniekiem aizliegts savstarpēji mainīties vai palīdzēt ar makšķerēšanas piederumiem un ēsmām, ņemt no kāda un dot citiem dalībniekiem zivis.

5.9. Sacensību dalībnieks tikai pats ir atbildīgs par risku un drošības noteikumu ievērošanu.

6. Sacensību uzvarētāju noteikšana

6.1.Individuālos uzvarētājus nosaka pēc sacensībās noķerto zivju svara.

6.2.Vienāda svara gadījumā augstāko vietu iegūst dalībnieks, kuram ir lielākā zivs.

6.3.Specbalva par lielāko noķerto zivi; par lielāko dienā noķerto zivju skaitu un svaru.

7.Uzvarētāju apbalvošana

7.1.Individuālos uzvarētājus 1, 2, 3 vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām un diplomiem. Specbalvas par lielāko noķerto zivi, par zivju skaitu un citas specbalvas.

Organizators ……………………………..Biedrība “KAPO”

Galvenais tiesnesis……………………..Jānis Barinskis

Norises vietā pieejams pludmales volejbola laukums, basketbola laukums, divi disku golfa grozi, kur iespēja pavadīt laiku makšķernieku līdzjutējiem.

SIF EEZ graf el2

Projekts "Nākotne Kalnienā", līguma nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/1/V/025 Projektu finansiāli atbalsta Islande Lihtenšteina un Norvēģija.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība KAPO.