FacebookTwitter
Pin It

Jaunumi

  • Volejbola dažādošana
    Volejbola dažādošana

Kalnienas centra dīķis

Autors Biedrība KAPO on . Posted in Ziņas

Kalnienas centra dīķis manās ik gadalaiku. Tur dzīvojas dažādu sugu pīles, kas meklē klusāku stūrīti ligzdas vīšanai un mazuļu perēšanai. Tur ciemojas gārnis un citi makšķernieki, kas cer uz lielo lomu. Bet ielaistie amūri cenšas tikt galā ar dīķa zaļo masu. Kad ledus kārtīgi uzsalis, tiek mēģināta slidošana uz dabīgā ledus spoguļa. Kalnienas centrs kļuvis plašāks, caurredzamāks. Ir vieta atpūtai un jauniem sapņiem par iesākto darbu turpināšanu.

IMG 20200516 101230m IMG 20200921 144559m

 DSC 0552m IMG 20201216 091012m

Lai veiksmīgs un veselīgs Jaunais 2021.gads!

 

Projektu "Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem - 2" (Nr.16-07-AL05-A019.2202-000013) 2016-2018.gadā realizējusi biedrība "KAPO".

Projekta „Kalnienas centra sakopšana, uzlabojot dzīves un vides kvalitāti iedzīvotājiem - 2” kopējās izmaksas ir EUR 24981,77, no kurām 90% finansēja ELFLA, bet 10% Gulbenes novada dome.

Manas saknes, manas mājas - Kalniena

Autors Biedrība KAPO on . Posted in Ziņas

Kalniena ir neliels ciems Gulbenes novadā, kas ar savu iedzīvotāju un biedrības “KAPO” aktīvo darbību ir pārsteidzis daudzus. Tā pat kā daudzās vietās Latvijā, arī Kalnienā iedzīvotāju skaits samazinās. Bijušie kalnienieši ir aizceļojuši uz tālākām un tuvākam pilsētām vai pat valstīm. Iespējas saņemt kvalitatīvus kultūras un atpūtas pasākumus nav vienkārši, tā pat kā apgūt jaunas prasmes speciālistu pavadībā var tikai pilsētās, bet transporta jautājums līdz tai ir izaicinājums ikvienam, kas atrodas mazāk apdzīvotā teritorijā.

Projekta mērķis ir aicināt bijušos, esošos un visus tos, kas savi saista ar Kalnienu vai vēlās to iepazīt uz daudzveidīgu, aktīvu un izzinošu darbošanos, lai saglabātu vietējas vērtības un tās attīstītu.

Balsot par šo projektu šeit: https://balso.vidzeme.lv/projekti/manas-saknes-manas-majas-kalniena

Nākošā simtgade sākas tagad

Autors Biedrība KAPO on . Posted in Ziņas

2018.gada 19.novembrī, uzreiz pēc Latvijas 100gades nosvinēšanas, Kalnienas tautas nama pulcējās 20 dažādu paaudžu iedzīvotāji, lai pārrunātu, kas Kalnienā šobrīd ir svarīgs, kas ļautu Kalnienai augt un attīstīties, kas darītu esošos vietējos iedzīvotājus vēl laimīgākus būt šeit.

Pēc esošās situācijas un aptaujas rezultātu prezentēšanas notika darbs 4 grupās (katram foruma dalībniekam bija iespēja izteikties visās tēmās) - tēmās, kas jau iepriekšējos forumos bija izvirzīti kā prioritātes:

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

SIF EEZ graf el2

Projekts "Nākotne Kalnienā", līguma nr.2012.EEZ/DAP/MIC/005/1/V/025 Projektu finansiāli atbalsta Islande Lihtenšteina un Norvēģija.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība KAPO.

Premium Templates